Amadria Park Hotel Jakov

Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik
Kód zájazdu: 802796
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Amadria Park Hotel Jakov

bicykle konferenčná sála animačný program parkovisko internet, WiFi štrková pláž piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén
VYBAVENIE HOTELA:
kompletne novozrekonštruovaný štýlový hotel JAKOV, ktorý je spolu s hotelmi Ivan, Jure, Andrija a Niko súčasťou komplexu Amadria Park a Solaris Beach Resort. V hoteli sa nachádza recepcia, reštaurácia, výťah, lobby bar, Wi-Fi, vonkajší bazén s morskou vodou, ležadlami a slnečníkmi, terasou a barom, animácie, zmenáreň, obchod so suvenírmi, detský klub, požičovňa áut, bicyklov, parkovanie (za poplatok). Možnosť vstupu do wellness a spa centra v hoteli Ivan (za poplatok). Pred hotelom sa nachádza rodinná pláž.

IZBY:
klimatizované, moderne zariadené dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami (poschodová posteľ v oddelenej časti izby). Všetky izby majú TV so satelitom, telefón, Wi-Fi, minibar, trezor, sprchu s WC, fén, francúzsky balkón. Izby s balkónom (za príplatok).

STRAVA:
raňajky – formou švédskych stolov, večere – formou bohatých švédskych stolov (za príplatok). Kvalitná a bohatá strava, patrí k najlepším na celom pobreží.
Generované systémom ProfiTour